Skip to main content

GİZLİLİK POLİTİKASI

Bu politika, CLAES aracılığıyla ve birlikte, kişisel verilerinizi nasıl işlediğini göstermektedir.
1. VERİ TÜRLERİ
CLAES, web sitesinde gezinirken ve hizmetlerini kullandığınızda otomatik izleme sistemleri aracılığıyla toplanan aşağıdaki kişisel veri kategorilerini işler: Web sitesini kullanımınızla ilgili bilgiler; Web sitesinde gezinirken toplanan gezinme bilgileri. CLAES, kullanıcının web sitesini kullanma şekliyle ilgili IP adresi veya cihazın diğer benzersiz kodu (bilgisayar, mobil veya diğer cihazlar) gibi belirli bilgi öğelerini otomatik olarak toplayan bazı teknolojileri (örneğin çerezler ve otomatik izleme sistemleri) kullanır. kullanıcı tarafından web sitesinde gezinmek için kullanılan, bir kullanıcının geldiği URL'yi, tarayıcı bilgilerini, dili içerebilecek teknik bilgiler (" Tarama Verileri”). Bu bilgiler, tarama deneyimini ve CLAES ürünlerini ve hizmetlerini görüntüleme mekanizmalarını sürekli olarak geliştirmemize ve web sitesinin doğru işleyişini izlememize yardımcı olur. Bu bilgiler yalnızca kullanıcı tarafından gerçekleştirilen eylemlere ilişkin istatistiksel verileri içerir ve kullanıcının tanımlayıcı verileriyle ilişkilendirilmesi amaçlanmamıştır. Genel olarak, bu bilgiler kullanıcının kişisel olarak tanımlanması için yeterli değildir, ancak birbiriyle veya CLAES ya da üçüncü bir tarafça toplanan ek bilgilerle birlikte okunduğunda olabilir.
2. VERİ İŞLEME AMAÇLARI
CLAES, ilgi alanlarınızı ve tercihlerinizi analiz etmek için Web sitesinde incelenen sayfalara ve görüntülenen ürünlere özel referans vererek Tarama Verilerinizi işler. Bu aktivite, CLAES'in ilgi alanlarınız doğrultusunda size daha fazla teklif sunmasına yardımcı olacaktır. CLAES ayrıca Kişisel Verilerinizi ek amaçlar ve özellikle: Herhangi bir teknik problemin çözülmesi de dahil olmak üzere web sitesinin teknik yönetimini ve operasyonel işlevlerini sağlamak, testler, güncellemeler ve yükseltmeler yapmak; Web sitesinin veya CLAES grubuna ve/veya web sitesinin kullanıcılarına karşı dolandırıcılık faaliyetlerini veya kötüye kullanımlarını önlemek veya tespit etmek.
3. İŞLEME YÖNTEMLERİ VE SAKLAMA SÜRESİ
Tarama Verilerinizin işlenmesi, elektronik ve manuel olarak, yalnızca yukarıda belirtilen amaçlara ulaşmak için gerekli sınırlar dahilinde gerçekleştirilir. Gezinme Verileri, geçerli mevzuat kapsamında gerekli olan herhangi bir saklama süresi de dahil olmak üzere, Gezinme Verilerinin toplanma ve daha fazla işlenme amaçlarına ulaşmak için kesinlikle gerekli olan süre boyunca saklanacaktır.
4. İLETİŞİM
CLAES'in Tarama Verilerinizi nasıl işlediği hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki e-posta adresiyle iletişime geçebilirsiniz: claes@outlook.com.tr

Your Cart

Your cart is currently empty.
Click here to continue shopping.